KONST / Litografier / Färglitografi 7775107
nr 777 5107
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), sjöbodar, 294/350, signerad, motivets mått: 20x23
Utrop:
1.500 kr
Såld:
950 kr
måndag 17 september 2012
kl 19:52:00
900 kr
850 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson